Hakkımızda

1978 yılından beri ‘’ Güzel bir başlangıç için Evet… " diyen çiftlerin mutluluklarına, Gamilo imzalı alyanslarımız ile ortak oluyoruz.

Evliliğin en önemli simgesi alyanslarınız, Türkiye’nin en değerli alyans üretici markası olan Gamilo ile yüksek kalite standartlarında titizlik ile üretilmektedir.

Gamilo bünyesinde 8,10,14,18,22 ayar altın ve gümüş üretimi ile merak uyandıran koleksiyonlarını sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Web sitemizde, her zevke hitap eden çok sayıda farklı alyans stillerini bulabilirsiniz.

Satış öncesi ve satış sonrası çözüm odaklı felsefesi ve müşteri memnuniyeti, Gamilo Alyans’ın temel prensibidir.

 

Vizyon ve Misyon

Kurumsal geleneklerimizi, prensiplerimizi ve yüksek kalite standartlarımızı koruyarak sektörde öncü markalar arasında yer almaya devam edeceğiz.

Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde kişiye özel Gamilo imzalı alyanslarımızı sizlerin beğenisine sunmak için çalışıyoruz.

Toplumsal değerlere her zaman saygılı, değişim ve gelişime açığız.

Müşterilerimizin ürün ve hizmet hakkındaki düşüncelerine değer verir, eleştirileri birer öğrenme fırsatı kabul edip, kendimizi sürekli geliştirmeye odaklanırız.

Çalışanlarımıza değer verir, işlerine tutkuyla bağlanmaları ve mutlulukları için özen ve gayreti göstermekteyiz.

 

Kurucu

-Ahmet Kutlu (Garip Ahmet)

1978 yılında Ankara’nın Ulus ilçesinde kurulan Gamilo’nun kurucusudur. Ahmet Kutlu’nun sektöre verdiği güven ve hayırsever kimliği adını 42 yıldır yaşatmaya devam ediyor. Ticari zekası, stratejik hamleleri ve önemli projeleri hayata geçirmiş olması Gamilo’nun bu günlere gelmesini ve Alyans sektörünün gelişimine ve büyümesine büyük katkıda bulunmuştur. 

 

  • Toplam 0 ₺